Euregio Rijn-Waal te gast bij CDU Mittelstandsvereinigung Moers

26-04/16


Tijdens de jaarvergadering van de CDU Mittelstandsvereingigung in Moers op 20 april jl. stelde plv. secretaris Andreas Kochs de activiteiten en subsidiemogelijkheden van de Euregio Rijn-Waal voor.

 

De ca. 30 geïnteresseerde ondernemers hadden met name belangstelling voor de vereenvoudigde subsidiemogelijkheden voor kleinere projecten in het kader van het EU-subsidieprogramma INTERREG Deutschland-Nederland. Het Moerser CDU-raadslid Ingo Brohl (eveneens Euregioraadslid) gaf aan, dat de Stadt Moers en dan vooral organisaties, verenigingen en bedrijven uit Moers in het verleden al diverse succesvolle INTERREG-projecten hebben uitgevoerd en sprak de hoop uit, dat nog meer bedrijven zich op samenwerking met Nederland zullen richten.


Gerelateerd/Ander nieuws

16-04/25

Nieuwe fiscale regeling voor grensarbeiders

Persbericht: nieuwe fiscale regeling voor grensarbeiders tussen Nederland en Duitsland.

16-04/25

Succesvol Business Breakfast in het Euregio-Forum

Onlangs vond voor de zevende keer het Business Breakfast voor Nederlandse ondernemers in NRW plaats. Het Breakfast bood een goede mogelijkheid om in contact te komen met andere ondernemers die ook grensoverstijgend actief zijn in de grensregio en om het te hebben over de daarmee verbonden kansen en uitdagingen.

16-04/25

Spannende prijsuitreiking van de Euregionale Scholenwedstrijd

De Euregionale Scholenwedstrijd van de Euregio Rijn-Waal vond dit jaar voor de zesde keer plaats. Op 9 april was het eindelijk zover: de prijsuitreiking van de Euregionale Scholenwedstrijd!