Internationaal en verbindend: de Waal Rijn Toernooien

04-07/24


Afgelopen maanden heeft drie keer een Waal Rijn Toernooi plaatsgevonden. De schermverenigingen De 3 Musketiers uit Nijmegen, Merkur uit Kleve en Lancelot uit Arnhem hebben deze spannende, gezellige en internationale schermdagen georganiseerd.

 

Het doel was om de jeugd te enthousiasmeren voor de schermsport en kinderen van verschillende clubs elkaar te laten ontmoeten en op die manier in aanraking te laten komen met de andere taal. Zo waren er bijvoorbeeld tweetalige kaartjes, zodat de kinderen vragen aan elkaar konden stellen.

 

De toernooien bleken weer een groot succes te zijn. Zo vond in Arnhem vanwege het aantal deelnemers het evenement niet alleen in het schermcentrum, maar ook in de gymzaal Olympus college plaats.

 

De Waal Rijn Toernooien worden mogelijk gemaakt door het Interreg-programma Deutschland-Nederland met zijn programmapartners en medegefinancierd door de Europese Unie.

 

 

 

Bronvermelding: Arnhemse koerier, Niederrhein Nachrichten, De Brug Nijmegen


Gerelateerd/Ander nieuws

04-03/25

Herdenking Rijnlandoffensief

De Stichting Groesbeek Airborne Vrienden organiseerde onlangs samen met de Heimat- und Verkehrsverein Donsbrüggen de jaarlijkse herdenking van het Rijnlandoffensief. De herdenking vond zaterdag 8 februari plaats op de Canadese Erebegraafplaats in Groesbeek.

26-02/25

Bijeenkomst over de gezondheidszorg op 19 maart

Gesundheitsnetzwerk Niederrhein e. V. & Euregionaal Forum Gezondheidszorg: Duitsland en Nederland partners in de gezondheidszorg

25-02/25

Verkiezingsuitslagen Duitsland

Op 23 februari vonden in Duitsland de verkiezingen voor de bondsdag plaats. In totaal hebben 6 partijen 1 of meer zetels in het parlement behaald.